AV. ÖZGÜR DOĞUKAN GÜNGÖR

(Kurucu Avukat)

Avukat Özgür Doğukan Güngör, Ladik Akpınar Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimini tamamlamıştır. Lisans Eğitimi sırasında Hukuk Klinikleri Biriminde gönüllü olarak görev almış ve hukuk pratiğini geliştirmiştir. Avukatlık stajını Ankara Barosunda tamamlamasının ardından Samsun Barosu bünyesinde avukatlık görevine başlamıştır. Halen Samsun Barosu üyesi olarak serbest avukatlık yapmaktadır. 2022 yılında Arabuluculuk Eğitimini tamamlamasının ardından resmi Arabulucu olarak da görev yapmaktadır. Miras Hukuku, Tazminat Hukuku, İş Hukuku ve İşçi/İşveren Vekilliği konusunda birçok seminer ve eğitime katılmış olup bu alanlarda yazıları mevcuttur.

Avukat Özgür Doğukan GÜNGÖR, kurduğu hukuk bürosu ile Ceza Hukuku, Miras HukukuTazminat Hukuku ve İş Hukuku başta olmak üzere birçok alanda Avukatlık, Arabuluculuk ve Danışmanlık faaliyeti yürütmektedir. İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

SERTİFİKALAR

  • 8th Worldwide Global Aliance For Justice Education (GAJE) Certificate
  • English Learning Programme (*CEFR-B1.2)
  • Adalet Bakanlığı Noterlik Belgesi
  • İşçilik Alacakları ve Hesaplamaları Eğitim Sertifikası
  • İş ve Trafik Kazalarından Kaynaklı Tazminat Hesabı Eğitim Sertifikası
  • Samsun Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Eğitim Sertifikası
  • Ankara Barosu Ceza Muhakemesi Kanunu Zorunlu Müdafiilik Sertifikası
  • Samsun Barosu Ceza Muhakemesi Kanunu Zorunlu Müdafiilik Sertifikası
  • Antalya Bilim Üniversitesi Arabuluculuk Eğitim Sertifikası 
  • Microsoft Excel and Word Certificate

ÖZGÜR HUKUK BÜROSU

Özgür Hukuk Bürosu, çalışma ortakları ile birlikte Samsun bölgesi başta olmak üzere Türkiye genelinde Avukatlık ve Danışmanlık Hizmeti vermektedir. Bununla birlikte birçok alanda Avukatlık, Arabuluculuk ve Danışmanlık hizmeti veren ofisimiz; Akıllı Büro Yönetimi, E-Tahsilat Sistemi ve SMS Bilgilendirme Sistemi gibi sistemleri kullanarak ArGE çalışmaları ile hizmet kalitesini Uluslararası standartlara göre belirlemektedir.

Bu kapsamda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ofisimiz, güvenilir ve şeffaf bir hizmet sunabilmek adına, Türkiye'de sayılı avukatlık ofisinin kullandığı, dosyalardaki önemli hareketleri kısa mesaj olarak müvekkillerine gönderen SMS Bilgilendirme sistemini tüm müvekkillerine ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu sayede müvekkillerimiz nerede olursa olsun dosyaları ile ilgili öenmli bilgilere anlık olarak ulaşabilmektedir.