Havza Ceza Avukatı

ÖZGÜR HUKUK BÜROSUCeza Avukatı işlerinde verimlilik, güvenilirlik ve şeffaflığı önceleyen hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla Havza bölgesinde hizmet veren deneyimli bir avukatlık bürosudur.

 Havza Ceza Avukatı bürosu olarak biz,

 • Havza Avukat
 • Havza Ceza Avukatı
 • Havza Boşanma Avukatı
 • Havza Miras Davası Avukatı
 • Havza Ortaklığın Giderilmesi
 • Havza Tazminat Avukatı
 • Havza İşçi Avukatı
 • Havza İş Kazası Tazminatı
 • Havza Trafik Kazası Tazminatı

Başta olmak üzere birçok alanda avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Özgür Hukuk Bürosu; Akıllı Büro Yönetimi, E-Müvekkil Sistemi, E-Tahsilat Sistemi ve SMS Bilgilendirme Sistemi gibi sistemleri kullanarak ArGE çalışmaları ile hizmet kalitesini Uluslararası standartlara göre belirlemektedir. Bu kapsamda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ofisimiz, güvenilir ve şeffaf bir hizmet sunabilmek adına, Türkiye'de sayılı avukatlık ofisinin kullandığı E-Müvekkil sistemini ve dosyalardaki önemli hareketleri kısa mesaj olarak müvekkillerine gönderen SMS Bilgilendirme sistemini tüm müvekkillerine ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu sayede müvekkillerimiz nerede olursa olsun dosyaları ile ilgili bütün bilgilere anlık olarak ulaşabilmektedir.

Havza Ceza Avukatı denildiği zaman ilk akla gelen avukatlık büroları arasında olmamızın nedenlerinden bir tanesi de Ceza Avukatı ücretleri konusunda şeffaf ve makul bir yöntem izliyor olmamızdır. Bu kapsamda avukatlık ofisimizden Ceza Avukatı hizmeti almak için bizlere Havza bölgesi ve diğer bölgelerden ulaşabilirsiniz. ÖZGÜR HUKUK BÜROSU yılların verdiği bilgi ve deneyim birikimiyle Ceza Avukatı hizmeti vermektedir.

 

Ceza Avukatı Denildiğinde Akla Gelen Havza Lider Avukatlık Ofisi - ÖZGÜR HUKUK BÜROSU

Sektörün öncü avukatlık bürolarından olan ÖZGÜR HUKUK BÜROSU yılların verdiği bilgi ve tecrübe birikimiyle birlikte; Avukat, Ceza Avukatı, Boşanma Avukatı, Miras Davası Avukatı, Ortaklığın Giderilmesi Davası, Tazminat Avukatı, İşçi Avukatı, İş Kazası Tazminatı, Trafik Kazası Tazminatı başta olmak üzere birçok alanda avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunarak müvekkillerine gerek uyuşmazlık öncesi gerekse uyuşmazlık sonrası her alanda yardımcı olmaktadır.

Hukuk Firmamız, Türkiye'nin her yerinde vermiş olduğu avukatlık hizmetinde müvekkillerinin memnuniyetini ön plana alarak güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu anlamda en iyi Ceza Avukatı hizmetini sunmaya çalışmaktadır. Havza ve diğer bölgelerden bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Havza Ceza Avukatı - ÖZGÜR HUKUK BÜROSU

Ceza Avukatı Havza

Ceza Hukuku ve Ceza Avukatlığı alanında bilgi ve tecrübe sahibi olan avukatlar halk arasında Ceza Avukatı ya da ağır Ceza Avukatı olarak bilinmektedir. Bu kapsamda Havza Ceza Avukatı olarak ön plana çıkan avukatlık ofisimiz alanında uzman ekibiyle profesyonel bir şekilde Havza Ceza Avukatı hizmeti vermektedir.

Ceza Avukatı hangi davalara bakar?

Ceza Avukatı, Türk Ceza Kanunu ve mevzuatımızda yer alan diğer ceza kanunları kapsamında başlatılan bir soruşturma ya da kovuşturmanın başından sonuna kadar mağdur/müşteki vekilliği veya Şüpheli/Sanık Müdafiliği yapar. Müvekkilinin talebi doğrultusunda ya da kendisinin lüzumlu gördüğü durumlarda (evde yapılan arama sırasında, kollukta alınan ifade sırasında veya mahkemede yapılacak savunma sırasında vb.) yapılacak işlemler sırasında hazır bulunur ve müvekkiline hukuki danışmanlık yapar. Cumhuriyet savcısı, soruşturma işlemini tamamladıktan sonra suçun niteliğine göre Ağır Ceza Mahkemesinde ya da Asliye Ceza Mahkemesinde dava açar. Havza Ceza Avukatı ise gerek soruşturma aşamasında gerekse bu ceza mahkemelerinde yürütülen kovuşturma aşamasında gerçeğin ortaya çıkması amacıyla müvekkilinin haklarını savunur.

Ofisimizin ceza hukuku alanında ilgilendiği dava ve işlerden bazıları

 • Soruşturma aşamasında müşteki vekilliği veya şüpheli müdafiliği,
 • Yakalama, el koyma, arama ve gözaltı gibi koruma tedbirlerine itiraz,
 • Tutuklama kararına karşı itiraz, müdahale ve cezaevi görüşmesi,
 • Ağır ceza mahkemesinde görülmekte olan ceza davalarında Ağır Ceza Avukatlığı,
 • Asliye ceza mahkemesinde görülmekte olan ceza davalarında Ceza Avukatlığı,
 • Soruşturma ve kovuşturma aşamasında hukuki durumdaki değişiklik nedeniyle tahliye süreçlerinin yönetilmesi,
 • İstinaf dilekçesi, temyiz dilekçesi ve kararın düzeltilmesi dilekçesi hazırlanarak başvuruların yönetilmesi,

Ceza Avukatının Avukatlık Ücreti Ne Kadar?

Avukatlık ücreti, her yıl yayınlanan Avukatlık Asgari Ücret Tarifesinde belirtilen tutarların altında olmamak şartıyla davanın görüleceği şehir, davanın hukuki boyutu ve avukatın kendi tarifesine göre değişiklik göstermektedir. Resmi gazetede yayınlanan Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi Asliye Ceza Mahkemesinde görülen ceza davasında Havza Ceza Avukatı avukatlık ücreti ve Ağır ceza mahkemesinde görülen ağır ceza davasında Havza ağır Ceza Avukatı avukatlık ücreti için alt sınırları belirlemiş olup yukarıda belirttiğimiz üzere yapılacak işe göre ücret değişmektedir

Havza Ceza Avukatı İçin Danışma

Ofis Merkezimiz Havza'un Vezirköprü ilçesinde olmakla birlikte Havza, Çarşamba, Bafra, Tekkeköy, Salıpazarı, Terme, Yakakent, Kavak, Ladik ve Havza başta olmak üzere Türkiye genelinde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu kapsamda Avukatlık hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Havza Ceza Avukatı İletişim

Havza bölgesinde Ceza Avukatı hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. ÖZGÜR HUKUK BÜROSU olarak; Avukat, Ceza Avukatı, Boşanma Avukatı, Miras Davası Avukatı, Ortaklığın Giderilmesi Davası, Tazminat Avukatı, İşçi Avukatı, İş Kazası Tazminatı, Trafik Kazası Tazminatı başta olmak üzere birçok alanda avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Ceza Avukatı hizmeti konusunda detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Etiketler:

Havza Ceza Avukatı ücreti, Havza Ceza Avukatı ücretleri, Havza Ceza Avukatı ücretleri güncel, Ceza Avukatı Havza ücretleri, Havza Ceza AvukatıCeza Avukatı Havza, Ceza Avukatı iletişim, Ceza Avukatı ücret, Avukata sor