• Özgür Hukuk Bürosu ile vekâlet ilişkisi kurulduktan sonra SMS Bilgilendirme Sistemi tarafından size gönderilen şifre ve T.C. Kimlik numaranız ile giriş yapmaınz gerekir. E-Müvekkil Sisteminin kullanımıyla ilgili bilgi edinmek için devamında yayınlanan rehberi inceleyiniz.
  • KVKK Kanunu kapsamında bilgilendirme: Avukatın bilgi verme yükümlülüğünü daha etkin bir şekilde yerine getirebilmesi amacıyla oluşturalan E-Müvekkil sistemini kullanılabilmeniz için ad-soyad, kimlik numarası, e-mail adresi, telefon numarası gibi bilgileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlenmektedir. Ayrıntılı bilgi için KVKK Aydınlatma Metni sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

1. Giriş yaptıktan sonra Özgür Hukuk Bürosunun, sizin adınıza takip ettiği bütün dava ve icra dosyalarının görüldüğü Ana Sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu dosyalarla ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak için ekranın sağında yer alan “DETAY” sekmesine tıklayınız.

 

2. “DETAY” sekmesine tıkladıktan sonra dosyayla ilgili bütün hareketlerin yer aldığı sayfa açılacaktır. Bu sayfada, dosyanın görüldüğü mahkeme, önceki ve sonraki duruşma tarihleri ile parasal hareketler gibi bilgiler yer almaktadır.

 

3. "HAREKETLER" sekmesine tıklayarak, dosya ile ilgili hangi tarihte hangi işlemin yapıldığı, dosyanın anlık durumunun ne olduğu gibi bilgilerin yanı sıra duruşma tutanaklarının ve Bilirkişi Raporlarının içeriklerine de ulaşabilirsiniz.

4. "MASRAFLAR" sekmesine tıklayarak, dosya ile ilgili ofisimize yapmış olduğunuz ödemelere ulaşabilirsiniz.

5. "HARCAMALAR" sekmesine tıklayarak, dosya ile ilgili mahkemeye yapılan harç ve dava masrafı ödemelerine ulaşabilirsiniz.

6. "DOSYALAR" sekmesine tıklayarak, Dava dilekçesi, cevap dilekçesi ve Bilirkişi Raporu gibi evraklara ulaşabilir ayrıca bu evrakları indirerek inceleyebilirsiniz.

7. Ana Sayfanın sol bölümünde yer alan AVUKATA SORUN sekmesine tıklayarak dava veya icra dosyalarınızla ilgili soru sorabilirsiniz.

Gerek dava ve icra dosyalarınızla ilgili gerekse aldığınız hukuki hizmetle ilgili her türlü soru, tavsiye ve şikâyet bizim için oldukça değerlidir, buraya tıklayarak bizimle paylaşabilirsiniz. Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.