Avukata Sor | Samsun Avukat İletişim

Hukuki konularda avukata soru sormak için randevu alarak ofisimizi ziyaret edebileceğiniz gibi aynı zamanda avukata sor formunu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize gelen mesajlar, alanında uzman avukatlarımız tarafından incelenmekte ve en kısa sürede size geri dönüş sağlanmaktadır.

 

Hukuki problemleriniz hakkında sormak istediğiniz soruları bu formu doldurarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede avukatlarımız sizinle iletişime geçecektir.

 

Avukata Sor

Özgür Hukuk Bürosu, Hukuki Bilgi ve Tecrübesi ile Samsun Avukatlık Hizmeti konusunda ilk akla gelen isimlerden birisidir. Online iletişim kanallarıyla avukata soru sorma ve randevu alma işlemleri ile daha hızlı ve etkin bir sonuç almayı hedefleyen avukatlık büromuz her konuda müvekkillerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Avukata Soru Sor bölümünü daha verimli kullanabilmek için lütfen bilgilerinizi eksiksiz olarak girdiğinizden emin olun. Samsun Avukata soracağınız soruda açıklayıcı, kısa ve öz bilgilerin yer almasına dikkat edin.

Çalışma Alanlarımız

  • Miras hukuku ve miras davaları (Ortaklığın Giderilmesi davası, Muris muvazaası vb.)
  • Ceza Hukuku (Ağır Ceza Avukatı ve Ceza Avukatı)
  • Sigorta Hukuku ve Trafik Kazası Tazminat Davaları          
  • Gayrimenkul Hukuku (Tapu İptali ve Tescili, Kamulaştırma vb.)
  • İş Hukuku ve işçi avukatlığı/işveren avukatlığı
  • Bilişim Hukuku ve Bilişim Ceza Hukuku
  • Aile Hukuku ve Boşanma Avukatlığı

Başta olmak üzere birçok alanda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Samsun avukat, yıllara dayalı bilgi ve tecrübesinin yanında köklü referansları ile de avukatlık ve danışmanlık hizmeti konusunda ön plana çıkmaktadır.

Avukata Danışmak Ücretli mi?

Avukatlık Kanunu uyarınca avukatın ücretsiz danışmanlık hizmeti vermesi kanuna aykırıdır. Bu nedenle görüşme konusu ile ilgili genel bilgiler alındıktan sonra işin niteliğine göre danışmanlık ücretinin ne olacağı avukatlarımız tarafından size bildirilecektir. Danışman 2024 Avukatlık Asgari Ücret tarifesini inceleyerek avukatlık ücreetleri konusunda ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapılan görüşmeler sonucunda iş takibinin tarafımızca yürütüleceği konusunda anlaşma sağlanır ise alınacak ücret avukatlık ücretinden mahsup edilecektir.

Avukata Soru Sorma Ücreti 2024 Güncel

Avukata Soru sorma ücreti uyuşmazlık konusuna göre ve uyuşmazlık konusunun niteliğine göre değişmektedir. Genel uygulama 2024 Avukatlık Asgari Ücret tarifesine göre belirlenmektedir. Fakat Her avukatlık bürosunun kendi tarifesi de mevcuttur. Burada belirtilen tutarlar asgari tutarlar olup tarafların anlaşacağı ücret konusunda herhangi bir üst sınır koymamaktadır.

UYARI!

Avukata sor bölümünü kullanan kişiler aşağıda yazılı hususları kabul etmiş sayılırlar:

Avukata danışma sırasında iletilen bilgiler GİZLİ BİLGİ olduğundan dolayı herhangi bir kişi veya kurumla paylaşılmamaktadır. Gerekli inceleme ve iletişim süreci tamamlandıktan sonra talep olmaksızın bütün bilgiler kalıcı olarak silinmektedir.

Avukata soru sorma ile Avukat-Müvekkil ilişkisi kurulmamaktadır.

Avukata danışma sonrasında tarafınıza iletilen cevaplar hukuki tavsiye niteliğinde değildir ve gizlidir.

Avukata soru sorduktan sonra avukatın cevap vermesi işi kabul ettiği anlamına gelmez. İşi kabul etmek için ayrıca bir görüşme yapılması ve bu yönde karşılıklı irade açıklaması gerekir.